Sunday, February 23, 2014

Yabancılar ABD'de nasil gayrimenkul satın alabilir

Uluslararası homebuyers Kuvvetli Rüzgar düşük ev fiyatları ve zayıf dolarınABD konut piyasası yararlandığım içine milyarlarca dolar dökme Have Been .

Ama birçok yabancı yurtdışında yaşayan zaman zorkonut satın işlem kompleksi gezinmek bulmak - Onlarev finansmanı için ipotek istiyorum özellikle zaman .

" Ben kaybolur ve nereden başlayacağımı bilmiyorum kişilerden telefon olsun , " Judy Hamblen , Fort Lauderdale , Florida Yabancı Ulusal Mortgage başkan yardımcısı diyor

Sağ İnsanlar bul
Onlar bir emlakçı ve yabancı alıcılara ile çalışan deneyimli bir avukat da dahil olmak üzere ,sürecinde onlara rehberlik etmekdoğru profesyonelleri bularak başlamalısınız , Mike Xylas , New York'ta AGMB gayrimenkul ve bankacılık avukat diyor .

" İyi bir takımtopluluğu çok önemlidir , " ben diyor .

İyi bir ajan bulmak içinkolay yolu tavsiyeleri geçer , ben diyor . Maddeleri listeler Emlak KomisyoncularıUlusal Birliği web sitesinde yabancı alıcılar ile çalışma konusunda uzmanım . Bu ajanlar " , uluslararası emlak uzmanları " Genellikle sertifikalı ve sık sık Onların hizmet ve özelliklerini Destekleme yurtdışına seyahat edilir .

Emlakçı Wei Min Tan Genellikle potansiyel alıcılar ile tanışmak Asya I ve Avrupa'ya gitti diyor . Tan Kale Caddesi Ortaklar bir komisyoncu , que Manhattan merkezli Rutenberg Realty parçasıdır. Ben Singapur , Hong Kong , Avustralya veBirleşik Krallık da dahil olmak üzeredünyanın çeşitli yerlerinden gelen alıcılara bayisine ettik .

" Çoğu ağız , sevk sözüyle bana olsun , Google , " Ben diyor . " Onlar , birisi onlara rehberlik etmek istiyorum kimliğini belirlemek ve iyi bir anlaşma fiyat pazarlık olabilir birisi . Onlar kim onlar için her şeyi dikkat çekmek için gidiyor endişe Acerca . "

Tan gibi biliyorumajanların çoğusürecindealıcılar yardımcı yabancı alıcılar avukatlar , kredi subay ve muhasebeciler Temsil .

Bir Mortgage Başlarken
Amerika Birleşik Devletleri'nde bir ev satın alırken çok daha kolay , daha hızlı bir süreç olduğundan, yabancı alıcılar Genellikle nakit ödeme , emlakçı Shalizi Emlak Baro Shalizi Santa Fe , NM diyor

Ama bu kadar düşük mortgage oranları ile , birçok uluslararası alıcılar Onların satın alma finansmanı için tercih .

" Bir bütün olarakpiyasa yabancı uyruklu bir ürün için talepte önemli bir artış gördü , " James Campanella , Miami Florida City National Bank konut ipotek yöneticisi söylüyor .

Borç veren bu ülke kulüpleri bir yelpazede borçlulara görür , fakat En çok başvuru , Brezilya veBirleşik Krallık diyor .

ABD'de birkaç kredi yabancı alıcılar için ev kredileri teklif , Ama kredi Bu tür kullanılabilir. Sadecedoğru borç bulma meselesi , Hamblen diyor .

Son zamanlarda yapılmış bir gelişme bir konut satın alırken , alıcılar bazı geliştiriciler uluslararası alıcılar için ipotek sunmaya hazırız Zaten kredi dizilmiş sahip olduğunuzu göreceksiniz .

" Ben Emlakçılar , avukat ( yabancı alıcılar temsilen) gelen aramalarda bir çok olsun , ve ben geliştiricilerin telefon bir sürü alıyorum , " Hamblen diyor .

Bir Mortgage Get Gereksinimleri
Bir yabancı alıcı bir peşinat olarakevindeğerinin en az % 30 ödeme bekliyorlar mı . Borçlu gelir , banka dekontları , Onların bankacılık veya kredi kurumundan referans mektubu ve kimlik iki şekillerini göstermek için yeterli belgeleri sağlayın istenecektir , Campanella diyor .

"Yabancı Başvuran Onların borçlu Knowkredi kurumu için son derece önemli olduğunu farkında olmalı , " dedim .

Borç verenborçlunun gelir ve varlık belgelerin ayrıntılı değerlendirmeleri yürütmek için gereklidir .

"Yorum bir anlayış almak ,borçluların şeffaflık arıyor ( ve ) gelir ve servet Bunların nasıl üretildiğini ve nasıl Onların varlıkları hareket edilir , " Campanella diyor .

Alıcının milliyeti bağlı olarak , vize gerekli olacak , Hamblen diyor .

" Biz B - 1 ve B- 2 ( ziyaretçinin ) vizesi için bir Onların pasaport kopyasını ( ve ) gerekir , " diyor .

Ödünç Maliyetler
Hamblen borçlulara ipotek almak edebilmek içindikkateAmerika Birleşik Devletleri vepeşinat yatırma bir banka hesabı oluşturulması için gerekli olduğunu söylüyor .

Yabancı borçlulara ABD sakinleri biraz daha yüksek faiz oranları tahsil edilir . Amerika Birleşik Devletleri'nde oranları tüm zamanların en düşük yakın çünkü Ama , borçlulara % 4.5 den % 6 ACERCA değişen bir yıllık faiz oranı ile bir ipotek Mayıs olsun , Hamblen diyor . Genellikle ipotekler beş, yedi ve 30 yıllık bir süre için sabit oranlar mevcuttur .

ABD sakinleri gibi , yabancı kredi borç veren ücretleri ve üçüncü parti ücretleri de dahil olmak üzere bir ipotek kapanış masrafları , tahsil edilir . Toplam kapanış maliyeti değişebilir , ancak Genelliklekredi tutarının yaklaşık % 2 olduğunu , Campanella diyor .

Ülke çapında, 200.000 $ satın alma ipotek ACERCA üzerindeortalama köken ve başlık ücretleri kapanış maliyetlerinin Bankrate 2011 yılı yıllık araştırmasına göre , $ 4,070 Total .

sigorta
Amerika Birleşik Devletleri'nde her borç veren herhangi bir potansiyel zararlardanev korumak için ev sahibi sigorta satın almak için kredi gerektirir . Sigorta masraflarıev ve devletboyutuna bağlı olarak değişir . Florida gibi : Onlar afetlere doğal eğilimli alanlarda, pahalı olması uzanmak .

Emlak Vergileri
Emlak vergileriAmerika Birleşik Devletleri'nde bir ev satın alırken Uluslararası alıcılar düşünün gerekir . Vergilermülkiyetalanı ve değerine bağlı olarak, bir kaç yüz dolar dolar binlerce yılda , devlet ve il göre değişir . Alıcının milliyeti bağlı olarak ,Amerika Birleşik Devletleri'ndeemlak vergileri yüksek olarak algılanan olabilir . Diğerleri için , onlar bir pazarlık gibi konuşuyorsun.

" Biz ( Jamaika ) emlak vergisi ayda 6 $ 7 $eşdeğer ödenen Jamaika bir alıcı vardı, bu yüzden bizim emlak vergileri ile şok oldu , " Hamblen diyor .

Manhattan, Amerika Birleşik Devletleriyüksek emlak vergisi bazı vardır , ama Tan kökenli Onların şehrine karşılaştırıldığında zaman bazı müvekkillerine oradaucuz vergileri bulmak diyor .

" Hong Kong ve Londra ile karşılaştırıldığında , Manhattan aslında uygun fiyatlı , " ben diyor

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.